Jak nás najdete

Většina seminářů se uskuteční v prostorách Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzitě v Opavě v budově na ulici Masarykova 37. Objekt se nachází v blízkosti východního nádraží, naproti hlavní pošty. Místnost, ve které se seminář uskuteční, bude oznámena na vývěsce ve vestibulu budovy.

Sobotní semináře se konají v budově univerzity na Hradecké ulici č. 17.

Příchod od vlaku

Z nádraží Opava-východ půjdete doprava, přejdete na světlené křižovatce přes přechod a dáte se doprava ulicí Praskova. Na prvním přechodu u budovy policie přejdete a půjdete asi 50 metrů rovně ulicí Hrnčířskou. Na křižovatce vlevo asi 30 metrů, po levé straně je budova Slezské univerzity.

Příjezd autobusem

Většina autobusů jedoucích směrem na Ostravu nebo naopak z Ostravy zastavuje na autobusové zastávce Nákladní (U pivovaru). Z nákladní ulice se dejte ulicí Pekařská směrem na Horní náměstí. Na náměstí běžte šikmo doleva, kolem radnice, na pěší zónu ulice. U stojacích hodin před budovou ČSOB zahnete vlevo do ulice Hrnčířská a na další křižovatce půjdete doprava a po levé straně uvidíte budovu Slezské univerzity.

Příjezd autem

Protože budova univerzity na Masarykově ulici leží v bezprostřední blízkosti centra města, je parkování v její blízkosti omezené a drahé. Proto je nejvýhodnější odstavit auto v parkovacím domě, kde stojí hodina parkování 5 Kč, a který je vzdálen od místa konání asi 8 min chůze. Po zaparkování přejdete Dolní náměstí a půjdete rovně Masarykovou ulicí až k budově číslo 37 naproti pošty.

Mapy a fotografie budov najdete ne webových stránkách univerzity. Přejeme všem šťastnou cestu a těšíme se na spolupráci.

http://www.fpf.slu.cz/filozoficko-prirodovedecka-fakulta/obecne/objekty-fpf/poloha-objektu-fpf